بین هیاهو و شلوغی های شهر و درست میان روزمرگیهای مردم عصر زندگی سرد ماشینی، هستند هنوز افرادی که قلبشان فقط برای خودشان نمی تپد قدمشان فقط برای خودشان برداشته نمیشود. هستند افرادی که صدای نیاز همنوعان خود را از گوشه و کنار این شهر غبارآلود میشنوند و نسبت به این درخواست بی تفاوت نیستند.

همانهایی که میدانند در قبال حال و احوال نیازمندان مسئولند. افرادی که اسیر مادیات زندگی نشده اند و هرچند شده کمی و فقط گوشه ای از وقت و سرمایه ی خودشان را هزینه نیازمندان جامعه میکنند. مهربانانی که به رسم مولای مهربانان از پس هر مسئولیت و پست و مقامی که دارند وظیفه ی انسانیشان را فراموش نمیکنند و عادت ندارند فقط از خودشان سلب مسئولیت کنند. نازنینانی که بدون هیچ چشم داشتی کمک میکنند و گاهی فقط میگویند “وظیفه ی ماست…”

حالا سوال اینجاست که جامعه در قبال ایشان وظیفه ای ندارد؟ هیچکس نباید کمی پای حرف مددکار بنشیند؟ حرفش نباید شنیده بشود؟

” پایگاه خبری خیرین ” دقیقاً برای پاسخ به همین سؤال ایجاد شده.” خیرین ” آمده تا همین وظیفه را به انجام برساند. یک پایگاه اطلاع رسانی که آمده با انعکاس زحمات و ثمرات مؤسسات خیریه و خیرین کشور هم به وظیفه خود در ابلاغ این امور با ارزش عمل نماید و هم با اطلاع رسانی های خود فرهنگ مهربانی را در جامعه گسترش دهد. فرهنگی که هم ریشه در آیین و هم ریشه در رسوم کشورمان دارد. فرهنگی که کم کم زیر غبار سنگین و سیاه شهر مدفون میشود.

خیرین ؛ ذکر خیر شماست…

دیگر رسالت مهم ” پایگاه خبری خیرین ” ایجاد بستری مناسب برای هماهنگی میان خیرین بزرگوار و همچنین ایجاد فضایی بابت ارتباط و شناخت  بین مددجو و مددکار میباشد. تلاشی که نتیجه اش هماهنگی سازنده جامعه خیرین کشور و جلوگیری از موازی کاری ها و اتلاف سرمایه و زمان ارزشمند میباشد.

” پایگاه خبری خیرین ” آمده تا با جمع آوری بانک اطلاعاتی نیکوکاران کشور بتواند اقدامات سازنده ای در جهت هماهنگ و هدفمند کردن این احساسات ناب داشته باشد.

امید است که به لطف خدای مهربان و همیاری و همراهی خیرین عزیز و هر کس که در این زمینه اندکی احساس مسئولیت می کند، بتوانیم در این عرصه مهم و ضروری کمک حال مردم عزیز باشیم و شاید بتوانیم لبخندی برلب طفل گرسنه ای بنشانیم که همین لبخند ما را بس…

صاحب امتیاز: مجید اله قلی

مدیر مسئول: مهدی ولایی

سردبیر: الیاس شعبانی


اطلاعات تماس

آدرس دفتر:

بزرگراه یادگار امام جنوب، خیابان امام خمینی(ره)، قبل از تقاطع نواب، نبش خیابان خوش، جنب مسجد محمدی، واحد سوم.

تلفن های تماس دفتر:

۰۲۱-۶۶۱۷۸۴۴۹

۰۲۱-۶۶۱۷۸۷۴۱

۰۲۱-۶۶۱۷۹۲۵۱

۰۲۱-۶۶۱۹۲۵۸۳

۰۲۱-۶۶۳۷۱۵۵۴

فکس:

۰۲۱-۶۶۱۹۲۵۸۳