سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده پویش نذر آب ۳ با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی در ۱۲ شهرستان ۱۴ استان پر تنش آبی اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر ؛ محمد نصیری سخنگوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در گفت ‌و گو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح آخرین وضعیت پویش نذر آب ۳ گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده نذر آب ۳ با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی در ۱۲ شهرستان ۱۴ استان پر تنش آبی اجرا می‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که پویش نذر آب در کدام یک از شهرستان ها برگزار می‌شود افزود: هامون ، نیمروز ، خاش ، نهبندان ، ریگان نیک شهر ، چابهار و حاجی آباد از جمله شهرستان هایی هستند که پویش نذر آب در آن‌ها برگزار می‌شود.

نصیری با بیان اینکه پویش نذر آب ۳ از نیمه شهریور ماه آغاز و تا انتهای این ماه ادامه دارد ، ادامه داد: در پویش نذر آب ۳ به موضوعاتی مانند تنش آبی ، خدمات آبی ، پیشگیری و آموزش توجه شده است و در ادامه برای خانواده های نیازمند نیز بسته معیشتی در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به این سوال که ارزش بسته معیشتی چه مبلغی است گفت: اجازه دهید کار توزیع بسته‌های معیشتی در پویش نذر آب ۳ آغاز شود سپس درباره جزئیات آن اطلاع رسانی می‌شود.

سخنگوی جمعیت هلال احمردر پاسخ به این سوال که بسته‌های معیشتی در پویش نذر آب از چه محلی تهیه شده است تصریح کرد: هر آنچه که در طرح نذر آب انجام می‌شود از محل کمک های خیران است.