رئیس و مدیران ارشد کمیته امداد با پیوستن به رزمایش ملی بخشش ایرانیان، ۲۰ درصد از حقوق فروردین‌ماه خود را برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ارزشمند ایشان در راستای همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان به ویژه در شرایط اقتصادی ناشی از ویروس منحوس کرونا، رئیس و مدیران ارشد کمیته امداد در کنار دیگر اقشار جامعه، خیران و مردم نیکوکار، با مشارکت در رزمایش ملی بخشش ایرانیان ، ۲۰ درصد از حقوق فروردین‌ماه خود را برای کمک به مستمندان جامعه و اقشار آسیب دیده از کرونا اختصاص دادند.

پیش از این نیز کارکنان و امدادگران کمیته امداد با پیوستن به رزمایش بخشش ایرانیان، مبلغ ۱۱۰ هزار تومان از حقوق خود را به این پویش ملی اختصاص داده بودند.

براساس این گزارش، مردم نیکوکار ایران اسلامی می‌توانند با پیوستن به رزمایش ملی بخشش ایرانیان، کمک‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰، شماره حساب ۰۱۰۳۳۳۳۳۳۳۰۰۰، شماره حساب بانک ملی ۳۳۳۳ و یا از طریق کد دستوری  #۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.