۱۰ غرفه از توانمندی‌های زنان سرپرست خانوار کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای زنان کهگیلویه و بویراحمد برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از سایت خبری کمیته امداد، نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها، دستبافت های صنایع‌دستی تولیدی و دستاوردهای زنان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهر یاسوج افتتاح و راه‌اندازی شد.
علی‌اصغر قلی پور، قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای زنان استان، گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت این نهاد است.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه باهدف حمایت از توسعه اشتغال پایدار، کارآفرینی، پشتیبانی از زنجیره ارزش تولید، نشان دادن اهمیت و نقش اعتبارات خرد در فقرزدایی و خودکفایی جامعه برپاشده است، افزود: ۱۰ غرفه از زنان سرپرست خانوار مجری طرح‌های اشتغال و راهبران شغلی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه برای بازدید عموم برپاشده است.
قلی پور تصریح کرد: غرفه‌های زنان سرپرست خانوار کمیته امداد در این نمایشگاه در زمینه‌های صنایع‌دستی ازجمله گلیم، جاجیم، گبه، تابلو فرش، گلیم برجسته، خیاطی، تزئینات دستی و سایر موارد است.
قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حمایت از اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد و بسترسازی برای فروش محصولات آنان از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد است.
شایسته ذکر است؛ نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های زنان کهگیلویه و بویراحمد به مدت پنج روز دایر است و مکان برپایی آن محل نمایشگاه‌های دائمی شهرداری یاسوج واقع در یاسوج، بلوار قرنی، جنب ترمینال و تعداد غرفه‌های آن نیز ۱۲۰ مورد است. زمان بازدید از این نمایشگاه نیز ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۵ عصر تا ۲۰ شب خواهد بود.

گزارش تصویری همراه این گزارش را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید

  • منبع خبر : https://news.emdad.ir/fa/newsagency/172487/10-غرفه-ی-دستاوردهای-زنان-سرپرست-خانوار-کمیته-امداد-برپا-شد