اجراهای سه روزه نمایش «پشت دیوار عمارت» به کارگردانی حمید ابراهیمی و با هدف همت عالی خیرین از امروز یکشنبه ۱۴ مهر آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، اجراهای سه روزه نمایش «پشت دیوار عمارت» که به صورت همت عالی و با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای آزادی یک جوان دربند محکومیت مالی انجام خواهد شد امروز آغاز می‌شود.

این اجراها از یکشنبه ۱۴ مهر ماه تا سه شنبه ۱۶ مهرماه از ساعت ۲۰ میزبان علاقمندان خواهد بود و دوستداران کمک به این عمل خداپسندانه می‌توانند از طریق سایت تیوال و گیشه تماشاخانه سرونسبت به خرید بلیت و  کمک های نقدی خود اقدام کنند.

نمایش «پشت دیوار عمارت» به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی از ۲۴ شهریور در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس پذیرای علاقمندان است و تا ۲۴ مهرماه ادامه خواهد داشت. در این نمایش جلیل فرجاد، جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی‌نیا، شیوا خسرومهر، زری‌ اماد، پانته‌آ کیقبادی، حامد آقایی‌، فرزاد صبوری، علی‌رضا درویش‌نژاد، اهورا ابراهیمی، علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی و آرمین احتشام‌زاده  به ایفای نقش می پردازند.

تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس  در خیابان آیت الله طالقانی نرسیده به تقاطع مفتح جنب ایستگاه مترو طالقانی واقع گردیده است.

  • منبع خبر : https://www.mehrnews.com/news/4738506/آغاز-اجراهای-همت-عالی-نمایش-پشت-دیوار-عمارت