«تالار وحدت» میزبان موسیقی-نمایش «علمدار» است . اجرایی خیریه که با هدف کمک به محرومین مناطق مختلف کشور، روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از خبرگزاری مهر ، تئاتر «علمدار» توسط پوریا خادم نوشته و اجرا شده است. این پوئم سمفونی روایتگر روز آخر زندگی حضرت عباس (ع)، علمدار سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) است و شامل چندین بخش از جمله «ماهِ میان»، «آبِ ممنوعه»، «دشت سوزان»، «در راه فرات»، «شرمِ آب»، «نبرد»، «عَلَمْ بر خاک»، «مرثیه»، «شروه خوانی» و «سپاه بی‌سردار» است.

پوئم سمفونی «علمدار» قرار است با رهبری بردیا کیارس و در قالب یک موسیقی-نمایش برخوردار از حرکات فرم و روایت، با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و مؤسسه خیریه «خادمین علی بن ابیطالب (ع)» در هفته سوم ماه محرم در تالار وحدت اجرا شود.

بخش روایت این موسیقی نمایش توسط چهره‌های شناخته شده هنری و بازیگران مطرح سینما و تئاتر انجام خواهد شد.

پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینما و تئاتر ایران تهیه‌کنندگی افتخاری پروژه نمایشی «علمدار» را برعهده خواهد داشت و طبق شنیده‌ها حسین مسافرآستانه و یا حسین پارسایی کارگردانی این اثر را انجام خواهد داد.

پرویز پرستویی چندی است که در همکاری با مؤسسه خیریه «خادمین علی بن ابیطالب (ع)» با مدیریت رسول خادم، وجوهات و کمک‌های مردمی را در قالب بسته‌های ارزاق و خدمات دیگر در مناطق محروم استان‌های مختلف کشور از جمله سیستان و بلوچستان و هرمزگان توزیع می‌کند.

قرار است بلیت‌های موسیقی-نمایش «علمدار» که همزمان به صورت آنلاین و حضوری (با ظرفیت محدود برای تماشاگران) در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، به صورت همت عالی فروخته شود و همه عوائد فروش اجراهای این اثر از طریق مؤسسه خیریه «خادمین علی بن ابیطالب (ع)»، صرف کمک به خانواده‌های بی سرپرست و مناطق محروم شود.