صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و مرکز رسیدگی به امور مساجد به منظور تبلیغ و ترویج سنت قرض‌الحسنه در کشور، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم نامه میان مجید باجلان، مدیرعامل صندوق قرض‌ الحسنه امداد ولایت و محسن ولیئی، معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد امضا شد.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در خصوص جزئیات این تفاهم نامه گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و مرکز رسیدگی به امور مساجد در جهت تبلیغ، ترویج و اجرای سنت قرض‌الحسنه از طریق سپرده‌ گذاری و پرداخت وام قرض‌ الحسنه کارگشایی تفاهم‌نامه‌ همکاری برقرار کردند.

باجلان ادامه داد: براساس این تفاهم‌ نامه وام قرض‌ الحسنه کارگشایی با معرفی مرکز رسیدگی به امور مساجد به عنوان سپرده‌ گذار در چارچوب مقررات صندوق قرض‌ الحسنه امداد ولایت به نیازمندان ارائه می‌شود.

وی از سپرده‌ گذاری ۱۰ میلیارد ریالی مرکز امور مساجد در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خبر داد و تاکید کرد: از این محل، تسهیلات تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال به افراد متقاضی پرداخت می‌شود.

  • منبع خبر : http://news.emdad.ir/fa/newsagency/171396/امضای-تفاهم-نامه-همکاری-میان-صندوق-قرض-الحسنه-امداد-ولایت-و-مرکز-رسیدگی-به-امور-مساجد