حجت الاسلام خاموشی: طومار آمریکا،اسرائیل و تکفیری ها با خون سردار سلیمانی و همرزمانش پیچیده میشود و پیروزی بزرگ بعدی این است که هر یک از ما بتوانیم یک قاسم سلیمانی باشیم

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مراسم عزاداری و یادبود شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی ، نماینده ولی‌فقیه در امامزاده علی اکبر(ع) چیذر برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) گفت: از پیامبر اسلام(ص) نقل است که «من کان لله کان الله له»، کسی که برای خدا کار کند تمام خدا برای او هست و شهید حاج قاسم سلیمانی ، مصداق این حدیث است. باید این شهید و این انسان تراز امام را بشناسیم و بدانیم که باید اینگونه در رکاب رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم و زندگی خود را بر این اساس تنظیم کنیم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: طومار آمریکا و اسرائیل و تکفیری ها با خون پاک این شهید و همراهانش برچیده می شود و سرفصل جدید جبهه مقاومت انقلاب اسلامی باید برای مقدمه ظهور آماده شود و کل جهان را بگیرد و این اتفاقی است بسیار محقق الوقوع که همه خواهیم دید.

حجت الاسلام خاموشی عنوان کرد: اتفاقات ناگواری در عراق در حال شکل گیری بود که آتش زدن خیمه اباعبدالله در کربلا و حمله به مراکز دینی از جمله آنها بود و قصد داشتند با این توطئه ها در میان تشیع تفرقه ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: برافراشته شدن پرچم شیعه و اتحاد مسلمانان اتفاقی است که صدها سال در عراق منتظرش بودیم که تفرقه افکنی دشمنان مانع می شد، اما خون پاک این شهید باعث شد، کید دشمنان به خودشان برگردد همانطور که در نجف اشرف تمام بیوت مراجع در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند و وحدت در عراق و ایران باعث شد تا پارلمان عراق اخراج آمریکا از این کشور را مصوب کند و این یعنی پیروزی و پیروزی بعدی حرکت در مسیری است که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی تعیین می شود تا هریک از ما بتوانیم یک قاسم سلیمانی باشیم.