معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه ۵۱ هزار خدمت جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به زوج‌ های جوان تحت حمایت و خانواده‌های نیازمند در سال ۹۸ خبر داد

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از سایت خبری کمیته امداد ، حسین خدرویسی با اعلام جزئیات ۵۱ هزار خدمت این نهاد به زوج‌ های جوان تحت حمایت در حوزه ازدواج و تشکیل خانواده در سال جاری ، افزود: از این میزان ۳۰ هزار مورد جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های تحت حمایت و  ۴۷۰۰ هزار مورد جهیزیه به دختران خانواده‌های نیازمند غیر تحت پوشش کمیته امداد ارائه شده است.
وی ادامه داد: همچنین از این تعداد حدود ۱۱ هزار و ۷۰۰ هدیه ازدواج پسران و بیش از چهار هزار کمک هزینه برای ازدواج مجدد بانوان به مددجویان این نهاد تخصیص یافته است.
خدرویسی با اشاره به برگزاری جشن ازدواج نمادین برای تازه عروس و دامادهای تحت حمایت کمیته امداد ، همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سراسر کشور ، تاکید کرد: در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان برای جوانان ، هدایای نقدی به نوعروسان با مهریه پایین اهدا شد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد افزود: برنامه ریزی  برای ارائه خدمات  بهتر و پرداخت کمک هزینه ازدواج به زوج‌ های جوان تحت حمایت و خانواده های نیازمند در سال ۹۹ صورت گرفته و امیدواریم در سال جدید نیز شاهد برپایی جشن ازدواج و توانمندی این عزیزان باشیم.