کامبیز طارمی، دونده ملی پوش هرمزگانی به منظور حمایت از زندانیان نیازمند اولین مدال طلایی خود را در کشور تونس به ستاد دیه اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور ؛ کامبیز طارمی، دونده ملی پوش هرمزگانی به منظور حمایت از زندانیان نیازمند اولین مدال طلایی خود را در کشور تونس به ستاد دیه اهدا کرد.

احمد مرادی نژاد با اعلام خبر اهدای اولین مدال طلای دونده ملی پوش هرمزگانی گفت: تقویت قوای جسمانی آن گاه شکوه و عظمت خواهد داشت که همراه با رشد شخصیتی ورزشکار همراه باشد که در این راستا ایران زمین از دیرباز تا امروز همواره مهد پهلوانان و تربیت دهنده قهرمانانی است که صرفا موفقیت در یک رشته تخصصی را هدف خویش قرار نداده و به رسم تعهدات فردی و دغدغه‌های اجتماعی همواره همیار و همگام اقشار آسیب پذیر و عامه مردم بوده‌ و هستند.

وی افزود: رفتار پهلوانانه یکی از بارزترین نشانه‌های انسانیت است ، چه بسا مدال آورانی که با زحمت چند ساله و سختی‌های بسیار برای رسیدن به مدال‌های خوش رنگ در عرصه جهانی دستاورد بزرگ خود را برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مسئولیت اجتماعی خویش را به زیباترین شکل ممکن ایفا می‌کنند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه هرمزگان با تقدیر از حمایت‌های مادی و معنوی خیرین در امر حبس زدایی از زندان‌ها یادآور شد: از محل کمک‌هایی اهدایی همین خیرین از ابتدای تاسیس این نهاد در سال ۱۳۸۱ تا به امروز تعداد  ۳۰۸۸ زندانی جرایم غیرعمد با مبلغ بدهی بالغ بر ۲۸۳ میلیارد تومان از سطح زندان‌های استان آزاد و به آغوش خانواده‌های خود بازگشته‌اند.