با حمایت کمیته امداد، هزینه‌های معیشتی شش قلوهای کرجی توسط پویش مردمی ایران همدل تامین می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی کمیته امداد ، با توجه به دغدغه و نگرانی‌های خانواده کرجی بابت تامین هزینه‌های شش قلوهایی که به تارگی به دنیا آمدند، متولیان برگزاری پویش ایران همدل اعلام کردند که هزینه‌های مربوط به شش قلوهای کرجی با همکاری کمیته امداد تامین خواهد شد.

طبق اعلام صورت گرفته، تمامی هزینه‌های لوازم بهداشتی مصرفی، تغذیه و درمانی شش قلوها و همچنین هزینه‌های مربوط به تهیه مسکن مناسب برای این خانواده نیز با حمایت و پشتیبانی کمک‌های مردمی در پویش ایران همدل، تامین خواهد شد.

گفتنی است مرحله دوم پویش ایران همدل که از عید غدیر آغاز شده است، تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

شش قلوهای کرجی با پویش ایران همدل از طرف کمیته امداد حمایت میشوند
مرحله ی دوم پویش ایران همدل آغاز شد

پیش از این کمیته امداد معیشت خانواده‌های نیازمند دارای سه قلو و بالاتر را به عنوان یک خدمت جدید این نهاد در نظر گرفته بود.

پیش تر نیز دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد: مادر البرزی در مرکز آموزشی درمانی کمالی در دومین زایمان خود صاحب ۶ قلو شد.
این نوزادان که سه دختر و سه پسر هستند،‌ ‌در سن ۲۹هفتگی، به‌روش سزارین توسط دکتر بهنام متخصص زنان و زایمان مرکز کمالی به دنیا آمدند و نوزادان به ‌دلیل زایمان زودرس در بخش NICU بستری هستند.

پزشک معالج مادر‌ از حال عمومی خوب و وضعیت مساعد مادر گفت و افزود: نوزادان  در ۲۹ هفتگی  با عمل جراحی سزارین متولد شدند و  دارای وزن تولد بین ۹۰۰ تا ۱۱۵۰ گرم هستند که با توجه به زایمان زودرس مادر شش قلوهای کرجی در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت هستند‌.
وی افزود : این مادر که ۲۰ سال سن دارد در دومین زایمان خود صاحب شش قلو فرزند یعنی سه دختر و سه پسر شده است‌.
در ادامه پدر شش قلوی تازه‌ متولد ‌شدهگفته بود هزینه پوشک و لوازم بهداشتی روز اول یک میلیون تومان شده است و از مسئولین و خیرین درخواست همیاری و مساعدت داشت چرا که این خانواده که به ‌تازگی نه ‌نفره شده‌اند مستأجرند و خانه‌ای برای خود ندارند.