سخنگوی جمعیت هلال احمر با اشاره به ارسال اولین محموله کمک های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر،شیوه های دریافت کمک مردمی برای حادثه دیدگان در بیروت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر ؛ محمد نصیری با اشاره به ارسال اولین محموله کمک های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر کشورمان در پی انفجار شدید در بیروت گفت: جمعیت هلال احمر پس از این انفجار در ارتباط با صلیب سرخ لبنان آمادگی خود برای هرگونه کمک به حادثه دیدگان را اعلام کرد

وی با اشاره به درخواست های متعدد مردم برای کمک به حادثه دیدگان بیروت ، گفت: با توجه به علاقه و محبتی که میان مردم ایران و لبنان وجود دارد، تماس ها و درخواست های بسیاری برای چگونگی مشارکت مردم برای کمک به حادثه دیدگان بیروت داشتیم که از این رو جمعیت هلال احمر شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۱۲۲۶۳۵ و شماره حساب ۶۶۶۶۶ نزد بانک بانک پاسارگاد را به عنوان حساب اختصاصی دریافت کمک های نقدی مردم کشورمان برای حادثه دیدگان بیروت اختصاص داده است.

سخنگوی جمعیت هلال احمر کشورمان از مردم خواست که کمک های نقدی خود را صرفا به این شماره واریز کرده و از واریز وجه به دیگر شماره حساب ها و افراد ناشناس پرهیز کنند.

شماره حساب جمعیت هلال احمر برای دریافت کمک های مردمی برای حادثه دیدگان بیروت
شماره حساب جمعیت هلال احمر برای دریافت کمک های مردمی برای حادثه دیدگان بیروت

قابل ذکر ات که عصر سه شنبه انفجای مهیب بندر بیروت در لبنان را لرزاند که در پی آن صد ها نفر از مردم لبنان کشته و زخمی شدند.