اجرای طرح قربانگاه برای کمک به خانواده های نیازمند در عید قربان ؛مردم خیر و نیکوکار می‌توانند با اهدای قربانی یا پرداخت نقدی کمک ها، در این طرح مشارکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی کمیته امداد ، علیرضا عسگریان با بیان اینکه طرح قربانگاه برای دومین سال پیاپی توسط کمیته امداد در عید سعید قربان برگزار می‌شود، افزود: این طرح با هدف کمک به معیشت نیازمندان از طریق اهدای گوشت قربانی و همچنین پرداخت کمک‌های نقدی و نذورات به اجرا در می‌آید.

وی با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح، مکان‌هایی در سطح شهرها برای راه‌اندازی قربانگاه پیش‌بینی شده است، ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمام پروتکل‌های بهداشتی در راه‌اندازی مراکز قربانگاه در نظر گرفته شده و شهروندان می‌توانند برای ادای نذر خود به این مراکز مراجعه و گوشت قربانی خود را با هماهنگی کمیته امداد به افراد نیازمند اهدا کنند.

عسگریان به روش‌های مشارکت مردم در طرح قربانگاه پرداخت و گفت: علاوه بر پیش‌بینی کد دستوری #۸۸۷۷* ، امکان پرداخت نذورات از طریق سایت کمیته امداد (بخش کمک‌های نقدی-نذر قربانی) به آدرس emdad.ir و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۳۶۴ فراهم شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با تاکید بر اینکه تمام مراحل ذبح تا توزیع گوشت قربانی با رعایت کامل ضوابط بهداشتی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: در اجرای طرح قربانگاه، کمیته امداد نیز به نسبت هر میزان قربانی اهدا شده توسط مردم، به این طرح اختصاص داده و به نیازمندان پرداخت می‌کند.