وی افزود : این سومین قرآنی است که پیشکش ساحت مقدس اهل‌ بیت میکنم و بزرگ‌ترین آرزویم این است که قبل از مرگ توفیق کتابت و اهدای قرآن به محضر همه ائمه را داشته باشم

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از سایت خبری کمیته امداد، مددجوی هنرمند اصفهانی با حضور در شهر مقدس قم یک جلد قرآن دست نویس نفیس به آستان مبارک حضرت معصومه (س) اهدا کرد.

این هنرمند خطاط بابیان اینکه تاکنون دو جلد قرآن خطی نفیس به خط خود را به بارگاه ملکوتی سیدالشهدا (ع) و امام رضا (ع) اهدا کرده است، گفت: این سومین قرآن دست نویس است که پیشکش ساحت مقدس اهل‌بیت عصمت و طهارت می‌کنم و بزرگ‌ترین آرزویم این است که قبل از مرگ توفیق کتابت و اهدای قرآن به محضر همه ائمه را داشته باشم.
این مددجوی ۷۳ ساله با اعلام اینکه نزدیک به ۲۰ سال است که با قرآن مأنوس شده‌ام، گفت: احساس می‌کنم که پنجاه سال از عمرم قبل از اهتمام به هنر خطاطی و کتابت کلام‌الله، هدررفته است.
وی که تا پیش از ازکارافتادگی اوضاع مالی خوبی داشته است بابیان اینکه اکنون به‌جز مستمری کمیته امداد و کمک خویشان و فرزندان منبع درآمد دیگری ندارد، گفت: امیدوارم با کمک خیران و هنرمندان عزیز اصفهانی امکان ارائه آثار و تابلوهای خطی خود را در نمایشگاه‌ها و گالری‌های هنری بدست آورده و همچنین بتوانم با برگزاری کلاس‌های آموزشی به علاقه‌مندان آموزش خط بدهم.
شایسته ذکر است علاقه‌مندان به آثار خطاطی و تابلوهای خطی مذهبی می‌توانند برای هماهنگی جهت مشاهده و خرید آثار این هنرمند به اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان واقع در خیابان لاله جنوبی، جنب دارالشفای فاطمیه مراجعه کنند.

  • منبع خبر : https://news.emdad.ir/fa/newsagency/171947/اهدای-قرآن-دست-نویس-مددجوی-اصفهانی-به-آستان-مبارک-حضرت-معصومه-س