اصحاب وقف در استان تا کنون بیش از ۵۰۰۰ بسته معیشتی را برای کمک به نیازمندان تقبل کردند که این بسته‌های غذایی در ماه مبارک رمضان و در سراسر استان توزیع میشود

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد در گرگان اظهارداشت: امسال ماه مبارک رمضان متفاوتی را به علت شیوع بیماری کرونا تجربه می‌کنیم اما تلاش ما این است تا مردم بتوانند از معنویت این ماه برخوردار شوند.

وی افزود: با مذاکراتی که با صداوسیمای مرکز استان داشتیم قرار شد برای بهره‌مندی مردم روزه‌دار و مومن استان در ایام ماه مبارک رمضان، برنامه‌های ویژه سحری به طور زنده اما بدون حضور مردم از آستان مقدس امامزاده‌ عبدالله (ع) گرگان پخش شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بیان داشت: برنامه‌های جزخوانی روزانه که در بقاع متبرکه و امامزادگان برگزار می‌شد هم امسال بدون حضور مردم خواهد بود اما مردم می‌توانند این برنامه را که از صداوسیمای مرکز استان پخش می‌شود، در فضای مجازی هم دنبال کنند.

وی گفت: هرساله مراسم افطاری ساده در امامزادگان و برخی بقاع متبرکه استان اجرا می‌شد اما امسال برای جلوگیری از حضور مردم و شیوع بیماری کرونا، این برنامه‌ را نخواهیم داشت.

سلیمانی‌فرد با اشاره به رزمایش همدلی و کمک مومنانه اصحاب وقف و هیئت‌های امنا موقوفه‌ها بیان داشت: اصحاب وقف در استان تا کنون بیش از ۵ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه را برای کمک به نیازمندان تقبل کردند که این بسته‌های غذایی در سراسر استان توزیع می‌شود.

وی گفت: در این پویش و رزمایش مومنانه همه استان، شیعه و سنی و همه اقوام در کنار هم قرار بگیرند تا برگ زرین دیگری در ماه مبارک رمضان رقم بخورد.