معاون اداری و مالی کمیته امداد از آغاز طرح «همبازی» برای اهدای اسباب بازی و کتاب به کودکان محروم و نیازمند سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی کمیته امداد ، مجید باجلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تاکید ایشان بر شکل ‌گیری نهضت تعاون و احسان و رفع مشکلات خانواده‌های نیازمند و شاد کردن کودکان محروم کشور، افزود: در همین راستا طرح «همبازی» در قالب مرحله دوم پویش ایران همدل شکل گرفته است تا موجبات شادی دل‌های کوچک کودکان محروم کشور فراهم شود.

رئیس قرارگاه اطعام حسینی با تشریح جزئیات پویش همبازی ادامه داد: در طرح همبازی از خانواده‌های ایرانی و به خصوص سازندگان اسباب‌بازی و ناشران کتاب کودک دعوت می‌کنیم تا هدیه‌ای برای بچه‌های نیازمند سرزمین‌مان تدارک ببینند.

معان اداری و مالی کمیته امداد خاطرنشان کرد: در این طرح که با همکاری کمیته امداد، شرکت پست و پایگاه اطلاع‌ رسانی مقام معظم رهبری Khamenei.ir انجام می‌شود، مردم نوع ‌دوست ایران اسلامی و تولیدکنندگان اسباب‌بازی می‌توانند با خرید یا ساخت هر نوع عروسک، اسباب‌بازی یا کتاب کودکان، به یاری فرزندان محروم بشتابند.

باجلان تاکید کرد: باجه‌های ادارات پست در سراسر کشور از امروز تا پایان مهرماه آماده دریافت اقلام اهدایی شهروندان و ارسال آن برای کودکان نیازمند هستند.

وی اظهار کرد: همچنین مردم نیکوکار می‌توانند از ۹ تا ۱۱ مهرماه هدایای خود را به کامیون‌های ویژه‌ پست در سطح شهرها که مخصوص این طرح پیش‌بینی شده‌ است، تحویل دهند تا به دست کودکان نیازمند برسد.