رئیس کمیته امداد در پیامی از همراهی مردم نیکوکار و نهادهای انقلابی در ماه مبارک رمضان و رزمایش عظیم ایران همدل تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، متن پیام تقدیر و تشکر سید مرتضی بختیاری از مردم نیکوکار ایران اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَیُطْعِمُونَ الطَّعَامَ عَلَى حُبِّهِ مِسْکِینًا وَیَتِیمًا وَأَسِیرًا

سلام و درود بر هموطنان نیکوکار و خیر ایران اسلامی

ماه مبارک و پر فضیلت رمضان بار دیگر میزبان نوعدوستی و مهربانی ایرانیان بود. هموطنان نیکوکار در ماه اکرام و انفاق و احسان، حماسه‌ای دیگر از جنس کرامت و مهرورزی آفریدند و با دستان گشاده و روی باز خویش مهربانی و نوعدوستی را به جهانیان آموختند.

در شرایطی که جهان درگیر بحران کرونا و آثار و تبعات اقتصادی و اجتماعی آن بوده و وضعیت معیشتی در سراسر گیتی را با سختی مواجه کرده است، ایرانیان عزیز با درانداختن طرح و نقشی نو، نیکوکاری را در قالبی جدید به منصه ظهور و بروز گذاشته و همچون همیشه یاری‌گر نیازمندان و محرومان جامعه این ولی‌نعمتان و صاحبان اصلی نظام و انقلاب بودند.

رمضان امسال علاوه بر برنامه‌های همیشگی در حوزه‌های اکرام ایتام و دستگیری از نیازمندان، با اجرای رزمایش ملی ایران همدل و طرح اطعام مهدوی همراه شد که در تبعیت و لبیک به فرامین و اوامر رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی معظم له در نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه اجرایی شد.

طبخ و توزیع بیش از ۱۰ میلیون غذای گرم با رعایت پروتکل های بهداشتی به ارزش ریالی بیش از ۱۴۹ میلیارد تومان در ۱۸۱۲ آشپزخانه و با حضور بیش از ۱۰۰ هزار نیروی افتخاری، توزیع حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بسته مواد غذایی به ارزش ریالی بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان در مناطقی که امکان توزیع غذای گرم فراهم نبوده است، بخشی از دستاوردهای مهم و برجسته این حرکت انقلابی هموطنان عزیز بود.

اینجانب از طرف خود و کلیه امدادگران به عنوان خادم محرومان در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) بر خود فرض می‌دانم، ضمن تقدیر خاضعانه از حضور آگاهانه و کریمانه شما مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، از همکاری و تعامل گسترده مجموعه نهادهای انقلابی و دستگاه‌های اجرایی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها و ائمه محترم جمعه و جماعات، سازمان بسیج مستضعفین، آستان قدس رضوی (ع)، آستانه مقدسه حضرت معصومه (س)، آستان حضرت احمد بن موسی (شاهچراغ)، آستان مقدس مسجد جمکران، گروه‌های جهادی، موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری، وزارتخانه‌ها و … کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

ایران اسلامی تحت سایه ولایت مستدام و پاینده باد

سید مرتضی بختیاری

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)