ستاره تیم ملی امید و استقلال تهران امشب مراسم عقد خود را پیش از مسابقات قهرمانی زیر 23 سال تایلند و انتخابی المپیک برگزار کرد.

به گزارش ” ورزش سه ” ، مهدی قائدی ۲۱ ساله که از او به‌ عنوان یکی از با استعدادترین فوتبالیست‌های تاریخ ایران یاد می‌شود و در فصل جاری عملکرد درخشانی برای استقلال و تیم ملی امید ارائه کرده ، امشب با برگزاری مراسم عقد بی‌سر و صدایی به جرگه متاهلین پیوست.

عکس های مراسم عقد مهدی قائدی و همسرش- عکس های عروسی مهدی قائدی

او که با وجود سن کم ، دو فصل قبل یکی از خبرسازترین فوتبالیست‌های ایران بود ، امشب مراسم نامزدی خلوتی با حضور خانواده‌های طرفین برگزار کرد.

مهدی در گفتگویی کوتاه گفت : خیلی دوست داشتم در مراسم امشب در خدمت دوستان ، همبازیان و مربیانم در استقلال و تیم امید باشم اما به دلیل اردوهای فشرده تیم امید مراسممان خیلی عجله ای برگزار شد . ان شاء الله در مراسم عروسی جبران خواهم کرد.

عکس های مراسم عقد مهدی قائدی و همسرش- عکس های عروسی مهدی قائدی

مهدی قائدی در حالی مراسم عقد خود را برگزار کرد که دو روز دیگر همراه با تیم ملی امید ایران باید برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال فوتبال آسیا و انتخابی المپیک راهی تایلند شود.

عکس های مراسم عقد مهدی قائدی و همسرش- عکس های عروسی مهدی قائدی

مهدی قائدی در شرایطی به جرگه متاهلین پیوست که بدون تردید این اتفاق می‌تواند جنبه مثبتی برای عملکرد بهتر و با روحیه‌ تر او در عرصه ورزشی باشد و این ستاره فوتبال را از حواشی زیادی که بسیاری از ستاره‌های جوان در سالیان اخیر به آن دچار شدند ، دور کند.

باشوی آبی‌ها که در سومین فصل حضور در استقلال تهران بهترین شرایط فنی خود را دارد و با گل‌ها و پاس گل‌های پُر تعداد ، نقش مهمی در نتیجه گیری این تیم و افزایش چشمگیر محبوبیت‌ اش در بین تماشاگران داشته ، اکنون وظیفه مهم تری در تیم ملی امید دارد.

بدون تردید یکی از امیدهای تماشاگران و جامعه فوتبال ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ، ادامه درخشش مهدی قائدی است و بسیاری از هواداران امیدوار هستند با عملکرد ستاره‌هایی همچون او، ملی پوشان امید بتوانند طلسم صعود به المپیک را بشکنند.