مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی را برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده لرستان ارسال کرد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد استان البرز بابیان اینکه تمامی دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار استان هستند، گفت: مرکز نیکوکاری فرهنگیان از جمله مراکز نیکوکاری فراگیر در استان البرز است که باهدف توسعه مردمی خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد ایجادشده و از روزهای نخست حادثه سیل اخیر کمک‌های قابل‌توجهی را برای هم‌وطنان سیل‌زده استان لرستان ارسال کردند.
وی توسعه کمی و کیفی مراکز نیکوکاری را از جمله برنلمه‌های مهم این نهاد عنوان کرد و افزود: مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌ آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی به ارزش ۶ میلیارد ریال را برای دانش‌ آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال کرد.
محمدی فرد با اشاره به اینکه این مرکز دارای شبکه منسجمی از مخاطبان است افزود: ۴۶۰ هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل در بیش از ۱۵۰۰ مدرسه استان البرز به همراه ۲۵ هزار معلم و فرهنگی جامعه هدف این مرکز در امر توسعه خیر و احسان را تشکیل می‌دهد.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: دانش‌ آموزان و فرهنگیان عزیز همچنان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۲۹۷۰۰۴۵۹ بنام مرکز نیکوکاری فرهنگیان کمک‌های نقدی خود را به دانش‌ آموزان نیازمند اهدا کنند.

  • منبع خبر : https://news.emdad.ir/fa/newsagency/172115/کمک-۶-میلیارد-ریالی-مرکز-نیکوکاری-فرهنگیان-به-دانش-آموزان-سیل-زده-لرستان