۱۸ هزار جلد کتاب به مبلغ ۲۷۰ میلیون تومان از سوی موسسه خانه کتاب به مناطق سیل زده استان لرستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، این موسسه با هدف تجهیز کتابخانه‌های عمومی و کتابخانه‌های مدارس، اهدای کتاب به دانش آموزان، کودکان و نوجوانان و مناطق سیل زده به ویژه روستاهای استان لرستان صبح امروز (۸ آبان ماه) با حضور نیکنام حسینی پور مدیرعامل موسسه خانه کتاب ۱۸ هزار جلد کتاب به این استان اهدا کرد. 

انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان، رادیو فرهنگ، رادیو ایران، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، انتشارات دارالثقلین، انتشارات دانش هوشیار، انتشارات سرخ، پایگاه خبری گلونی و خیرین با موسسه خانه کتاب در اهکتاب به مناطق سیل زده استان لرستان مشارکت داشته اند. 

کتاب‌های اهدایی از سوی موسسه خانه کتاب در موضوعات کودک و نوجوان؛ تعلیم و تربیت، کمک درسی؛ آموزشی و دانشگاهی، علوم اجتماعی؛ مدیریت و حقوق، دین، فلسفه و روانشناسی، ادبیات، شعر، داستان و تاریخ، پزشکی، مهندسی و کشاورزی و هنر و تربیت بدنی است.

لازم به ذکر است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در توزیع کتاب‌های اهدایی مشارکت خواهد داشت. 

پیش از این موسسه خانه کتاب، در تهیه و توزیع لوازم‌التحریر برای دانش آموزان مناطق سیل‌زده لرستان با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان همکاری داشته است.

  • منبع خبر : http://fna.ir/dd3yni